Developerské projekty

Náhled Typ Adresa Popis
Rezidence  KAPLICKÉHO Developerský
projekt
Liberec - Liberec XXIII-Doubí
ulice: Kaplického
Projekt Rezidence KAPLICKÉHO se nachází na klidném místě v Liberci v části Doubí, na rohu ulice Kaplického a Proletářská, v okolí projektu stojí nízkopodlažní rodinné a činžovní domy. Pozemek projektu Rezidence kaplického je lemován vzrostlými stromy, které zajišťují pocit soukromí od ostatních obyvatel v okolí. Rezeidence je navržena uznávaným architektem Ing. arch. Jánem Strculou, PhD., který navrhoval řadu staveb v zahraničí, např. v Kuvajtu rezidence pro šejky, státní banky, ambasády a další zajímavé projekty. Na projektu Rezidence Kaplického spolupracoval s Ing. arch. Žanetou Koutníkovou. Rezidence Kaplického je komorní projekt určený pro ty, kteří vyhledávají klidný domov, s krásnou architekturou, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Datum dokončení stavby 31.08.2018.
Areál  BAŽANTNICE Developerský
projekt
Hostivice
Prodej bytových jednotek v souboru domů projektu BAŽANTNICE na jižním okraji Hostivic v bezprostřední blízkosti lesa a rybníků. Bytové jednotky v projektu nabízí pro své obyvatele pohodlné bydlení s důrazem na maximální využití prostoru bytové plochy. Celý projekt klade pečlivý důraz na kvalitu provedení, design, detail a optimální volbu orientace na světové strany. Dokončení stavby 2018.
Domy MODRÝ PLATAN Developerský
projekt
Vysoký Újezd
ulice: Na Výsluní
Rodinný rezidenční komplex MODRÝ PLATAN vyrůstá v malebném okolí řeky Berounky v obci Vysoký Újezd, v níž se spojují výhody snadné a rychlé dostupnosti Prahy s přírodními krásami okolní krajiny. Stavíme pro vás moderní rodinné domy za velmi příznivé ceny. Na každé z 24 parcel vyroste atraktivní rezidence tvořená dvěma samostatnými dvoupatrovými jednotkami s vlastní oplocenou zahradou.
Rezidence  ZELENÁ LIBUŠ Developerský
projekt
Praha - Libuš
ulice: Zbudovská
Libuš je jedna z nejklidnějších částí Prahy s neopakovatelnou maloměstskou atmosférou. Můžete si zde se svými blízkými užívat zeleň, klid a bezpečí, na které je Praha skoupá. Přitom do centra metropole se dostanete za třicet minut, na budoucí stanici metra za pět minut. Dopřejte své rodině zdravý, moderní a úsporný domov v klidném prostředí, ale s veškerým komfortem metropole.
Rezidence  ČERVENÝ DVŮR Developerský
projekt
Praha
ulice: K Červenému dvoru
Uprostřed nádherných vinic, kterými bývaly Strašnice proslavené, stávala po dvě století barokní usedlost ČERVENÝ DVŮR . Jen těžko byste dnes hledali někoho, kdo její slávu pamatuje. Zastavíte-li se však před nejvyšším cedrem v ulici K Červenému dvoru, uvidíte jejího nejkrásnějšího pamětníka. Tento více než stoletý velikán je nyní němým svědkem výstavby elegantní Rezidence Červený dvůr.
Rezidence  U PERNÍKÁŘKY 7 Developerský
projekt
Praha - Smíchov
ulice: U Pernikářky
Projekt U PEKAŘKY 7 nabízí k prodeji elegantní byty s velkoformátovými okny a lodžiemi či terasami, situované v energeticky pasivním viladomě v atraktivní lokalitě Praha 5 – Hřebenka. Rezidence ztělesňuje nový koncept luxusního bydlení. Projekt U Pernikářky 7 je výsledkem spolupráce developerské společnosti JRD se studiem Podlipný Sladký architekti.